fbpx

Chcete se dozvědět víc? Zavolejte nám: +420 792 323 220

Často kladené otázky

Klikněte na odkaz, který vás přesměruje na výběr kurzů naše kurzy

Zaprvé je třeba zvážit věk vašeho dítěte - všechny naše kurzy jsou přizpůsobeny konkrétní věkové skupině (7-9 let, 10-12 let, 13-15 let nebo 16-19 let). Zadruhé je třeba zvážit, zda je vaše dítě začátečník, nebo již má nějaké zkušenosti s programováním. Doporučujeme vám, abyste nás kontaktovali, a my vám rádi pomůžeme vybrat ten správný kurz.

V našich třídách jsou všechna opatření týkající se zdraví přijímána v souladu s aktuálními pokyny Ministerstva zdravotnictví. Učebny a počítačové vybavení se po každé lekci dezinfikují. K použití jsou připraveny antibakteriální prostředky a učitelé vedou výuku v ochranných rouškách.

Při poskytování všech našich vzdělávacích programů jsme povinni dodržovat platné předpisy. Poskytování našich kurzů je z hlediska dodržování hygienických opatření obecně stejné jako ve veřejných školách a jiných vzdělávacích organizacích.

V našich učebnách poskytujeme veškeré potřebné počítačové vybavení, avšak účastníci mohou v případě zájmu používat i vlastní notebooky. V případě online kurzů musíte mít vlastní počítač (OS Windows, 4-jádrový procesor Core i5, SSD disk), webovou kameru s mikrofonem a spolehlivé připojení k internetu, abyste se mohli kurzu zúčastnit.

Pokud se vaše dítě nemůže zúčastnit kurzu a dáte nám o tom vědět, umožníme mu účast na náhradní lekci jiné skupiny, pokud to bude možné. Když vám nevyhovuje žádný z dostupných termínů ostatních skupin téhož kurzu, umožníme vám sledování záznamu přednášky nebo poskytneme materiály a zdroje pro samostatnou práci.

Ano, z kurzu je možné předčasně odstoupit. V případě semestrálních kurzů je stanovena jednoměsíční lhůta pro odstoupení od smlouvy, před jejímž uplynutím musí být uhrazena poměrná část školného za hodiny, během nichž byl účastník na kurzu přítomen. V případě krátkodobých kurzů, které se platí jednorázově je účtován plný poplatek.

Jsme Partnerem