fbpx

Chcete se dozvědět víc? Zavolejte nám: +420 792 323 220

Coding Giants je inovativní vzdělávací projekt, který učí mladé lidi se zájmem o nové technologie a počítačové programování. Škola byla založena v roce 2015 čtveřicí kamarádů, absolventů Fakulty elektroniky a informačních technologií na Varšavské univerzitě. V současné době Coding Giants působí v Polsku, Německu, Španělsku, Chorvatsku, Bosně, ale také Austrálii, Singapuru, Chile nebo Mexiku.

Vzdělávací programy, které vyvíjíme, jsou určeny dětem a teenagerům různých věkových skupin od 7 do 19 let. Učební plány kurzů připravují odborníci, kteří vybírají obsah podle schopností studentů v dané věkové skupině.

Jsme přesvědčeni, že výuka programovacího jazyka nejen rozvíjí digitální dovednosti, ale také pomáhá rozvíjet logické a kreativní myšlení, což jim umožní lepší start do digitální budoucnosti.

Od září roku 2022 je škola Coding Giants zastoupena také v České republice. A to jak online, tak prezenčně v Praze 9 - Vysočanech.

Tento koncept do České republiky přivezli Adéla a Dominik Novákovi, nadšenci do vzdělávání, rodiče dvou dětí, kteří pro ně také chtějí tu nejlepší budoucnost. 

Pusťme se do programování společně a využijme příležitosti porozumět moderním technologiím - jejich předností pro lepší budoucnost. Dejme možnost dětem proniknout do tajů světa programování hravým, kreativním způsobem.