fbpx

Chcete se dozvědět víc? Zavolejte nám: +420 792 323 220

Nabídka kurzů

Kurzy

Věková skupina

Kategorie

COM_COURSES_CHOOSE_CATEGORY

EMPTY_RESULTS

Workshop zdarma ONLINE - Scratch I

Pro účast na workshopu je nutné, aby děti uměly číst, psát, pracovat s myší a počítat do 20. Termín workshopů: víkend 22.9. - 24.9.2023.

Pozor! Pozor! Stále zaznamenáváme poruchy ve struktuře časoprostoru. Další hry z minulosti se vracejí a mísí se s našimi současnými oblíbenými hrami. Tentokrát Pacmanův labyrint uzavřel Skin a celý svět Fortnite uvnitř. Děti, pomozte Skinkovi vypořádat se s tímto problémem a zachraňte ho před neznámými tvory. Rodiče, poradíte dětem, jak bojovat s Pac-manovými protivníky? Hodně štěstí!

  • workshop 1 lekce


  • zdarma 0,00 Kč


Workshop zdarma ONLINE - Scratch II

Termín workshopů: víkend 22.9. - 24.9.2023

Dnes ráno byl na jednom ze zapomenutých herních strojů pozorován nevídaný jev. Steve z Minecraftu přistál ve vesmírné lodi a musí bojovat s hordami mimozemšťanů. Rozhodně potřebujeme někoho, kdo má zkušenosti s ovládáním postav z moderních her, jinak mimozemšťané zvítězí. Děti, víte co jsou Space Invaders? Rodiče, poradíte dětem - určitě jste už nejednou odrazili jejich útoky. Uvidíme se ve vesmíru!

  • workshop 1 lekce


  • zdarma 0,00 Kč


Workshop zdarma ONLINE - C#

Termín workshopů: víkend 22.9. - 24.9.2023

Účastníci workshopu se s námi vydají na cestu programování a vytvoří hru pro konzole. Společně s lektorem naprogramují projekt založený na formátu staré společenské hry. Hráči budou hádat názvy retro her a dalších témat.

  • workshop 1 lekce


  • zdarma 0,00 Kč


Workshop zdarma ONLINE - Python

Termín workshopů: víkend 22.9. - 24.9.2023

Účastníci workshopu se přenesou v čase a vžijí se do role programátorů, kteří před lety vytvořili první hry. Společně s lektorem v jazyce Python naprogramují hru, která bude odkazovat na hru Mastermind. Vyzkouší si, jak se takové hry stavěly zevnitř, a během toho uvidí, jak zajímavá může být práce programátora.

  • workshop 1 lekce


  • zdarma 0,00 Kč


Naši partneři