fbpx

Chcete se dozvědět víc? Zavolejte nám: +420 792 323 220

Termín workshopů: Sobota 24.2.2024. Rezervujte si termín dokud je místo, kapacita omezena.

Pozor. Pozor. Obyvatelé vesnice AIowo Upper - Herobrine použil umělou inteligenci a plánuje zaútočit na vesnici armádou zombie. Naštěstí i my máme přístup k moderním technologiím. Naprogramujte agenta, aby postavil obranné stavby.

  • 1 lekce (workshop)

  • 2 x 45 min (každá lekce)

  • Maximální počet studentů (12)


zdarma 0,00 Kč


Máte nějaké dotazy ?

Úvod

Inovativní workshop, na kterém děti propojí programování s Minecraftem. Děti posunou programování na vyšší úroveň vytvářením programů na speciální platformě MakeCode, která umožňuje upravovat svět Minecraftu. Programy budou vytvářet pomocí vhodných blokových příkazů v různých konfiguracích a testovat přímo v herním prostředí. Programování v Minecraftu dětem ukazuje, že hry lze nejen hrát, ale také používat kreativním způsobem.

Plán kurzu

Cílem této lekce je představit Minecraft jako vzdělávací prostředí, které poskytuje prostor pro výuku programování. Jedná se o ideální příležitost pro všechny fanoušky Minecraftu, aby se také dozvěděli více o hře samotné a o tom, jak ji lze programovat. V průběhu workshopu budeme také rozvíjet užitečné školní dovednosti a představíme si trochu jiný pohled na vzdělávání.