fbpx

Chcete se dozvědět víc? Zavolejte nám: +420 792 323 220

Výzva pro nadšence světa Roblox. Při výuce se používá programovací jazyk Lua k vytváření a programování vlastních světů.

  • 5 lekcí (jednou týdně)

  • 2 x 45 min (každá lekce)

  • Maximální počet studentů (10)


za kurz 1 795,00 Kč


Máte nějaké dotazy ?

Úvod

Skvělá volba pro studenty, kteří se chtějí naučit vytvářet hry v Robloxu pomocí jazyka LUA. Během kurzu budou představeny základy tvorby 3D her. Dále se budete zabývat základními prvky, jako je herní mechanika a logika a tvorba 3D modelů. Naše online kurzy NEJSOU webinářem ani kurzem na Youtube! Během našich online lekcí každý student uvidí obrazovku učitele, uslyší, co říká, a učitel bude mít přehled o tom, co student dělá. Samozřejmostí je pomoc lektora, diskuze v rámci lekcí a prezentace projektů!

Plán kurzu

Cílem lekce je seznámit se s prostředím Roblox Studio. Studenti se naučí základy vytváření objektů, objektů, určování typu materiálu, barev a jak upravovat jejich velikost a polohu. Každý účastník si připraví vlastní mapu a vyzkouší ji přidáním hráče.
Cílem výuky bude představit základní principy jazyka Lua, jako jsou proměnné, podmíněné příkazy a využití těchto dovedností k programování kolizí, interakcí mezi hráčem a ostatními objekty ve hře.
Cílem výuky bude vytvořit překážkovou dráhu. Studenti navrhnou vlastní překážkovou dráhu, přidají různé typy překážek a určí podmínky vítězství.
Cílem výuky bude dokončit projekt a zpřístupnit ho komunitě Robloxu.
Studenti se naučí základy vytvoření animace postavy spolu s interakcí s jinou postavou. Každý účastník si připraví svou animaci a poté ji vyzkouší ve své hře a vytvoří program, který umožní vzájemnou součinnost s jinou postavou.