fbpx

Chcete se dozvědět víc? Zavolejte nám: +420 792 323 220

Kurz je určen pro studenty, kteří mají zájem se naučit vytvářet vlastní webové stránky. Program kurzu zahrnuje prvky jako jsou HTML tagy, styly CSS a mnoho dalšího.

  • 5 lekcí (jednou týdně)

  • 2 x 45 min (každá lekce)

  • Maximální počet studentů (10)


za kurz 1 795,00 Kč


Máte nějaké dotazy ?

Úvod

Doporučujeme pro všechny, kteří se chtějí naučit vytvářet webové stránky. Během kurzu vám představíme, jak vytvářet stránky pomocí HTML tagů a stylů CSS, a také vás seznámíme s jazykem JavaScript, který umožňuje vytvářet interaktivní stránky. V kurzu bude použito přívětivé prostředí Glitch. Po absolvování tohoto kurzu bude každý student schopen vytvořit vlastní webové stránky a publikovat je na internetu. Naše online kurzy NEJSOU webinářem ani kurzem na Youtube! Během našich online kurzů každý student uvidí obrazovku učitele, uslyší, co říká, a učitel bude mít přehled o tom, co student dělá. Samozřejmostí je vzájemná interakce při řešení úkolů.

Plán kurzu

Cílem lekce je seznámit studenty s otázkami souvisejícími s tvorbou webových stránek. Studenti se seznámí se základy jazyka HTML a vytvoří svou první stránku: "Plán výuky".
Druhá lekce bude obsahovat pokročilejší prvky HTML. Probereme, jak vytvářet formuláře na webových stránkách. Studenti vytvoří registrační formulář.
Cílem výuky bude vytvořit informační stránku pro obchod lego, včetně loga, banneru, ikony, fontů Google, interaktivního menu a podstránky s kontaktním formulářem. Dále bude představen koncept boxů prvků, odznaků a tříd.
Cílem této lekce je vytvořit hru Piškvorky pro dva hráče. Ke kódování herní logiky bude použit jazyk JavaScript.
Cílem této lekce je dokončit hru Piškvorky pro dva hráče. Ke kódování herní logiky bude použit jazyk JavaScript. Pokračování předchozí lekce

Naši partneři