fbpx

Chcete se dozvědět víc? Zavolejte nám: +420 792 323 220

Tento kurz je začátkem vašeho dobrodružství s webovými stránkami. Obsahuje základní informace o navrhování a publikování webových stránek.

  • 5 lekcí (jednou týdně)

  • 2 x 45 min (každá lekce)

  • Maximální počet studentů (10)


za kurz 1 795,00 Kč


Máte nějaké dotazy ?

Úvod

Skvělá volba pro studenty, kteří se chtějí naučit vytvářet webové stránky. Kurz vás seznámí se základy tvorby webových stránek pomocí HTML tagů a stylů CSS. Kurz bude využívat přátelské prostředí Glitch. Po absolvování tohoto kurzu bude každý student schopen sám vytvořit webové stránky a publikovat je na webu. Náš online kurz NENÍ webinář ani kurz na Youtube! Během našich online kurzů každý student uvidí obrazovku učitele, uslyší, co říká, a učitel bude mít přehled o tom, co student dělá. Samozřejmostí je diskuze nad tématem, pomoc od lektora a prezentace závěrečné práce!

Plán kurzu

Studenti se seznámí s problematikou tvorby webových stránek, naučí se strukturu dokumentu HTML, základní tagy, vytvoří stránku o své oblíbené hře, na kterou přidají obsah, galerie, gameplay z YouTube a hypertextový odkaz.
Cílem lekce bude připravit stránku s kuchařským receptem, který si studenti sami vyberou. Studenti se seznámí se seznamy a jejich typy a také s jazykem CSS, pomocí kterého budou měnit vzhled své stránky. Každý účastník navíc do svého projektu naimportuje a použije vybraná písma Google.
Cílem lekce bude připravit stránku s programem kina, prezentace dat bude probíhat pomocí grafů. Studenti se naučí vytvářet a vhodně formátovat grafy.
Cílem výuky bude vytvořit informační stránku hudebního obchodu, která bude obsahovat logo, menu a podstránku s kontaktním formulářem. Dále bude představen koncept boxů prvků, odznaků a tříd.
Pokračování předešlého tématu a prezentace projektu.