fbpx

Chcete se dozvědět víc? Zavolejte nám: +420 792 323 220

Termín workshopů: Sobota 24.2.2024. Pro účast na workshopu je nutné, aby děti uměly číst, psát, pracovat s myší a počítat do 20. Rezervujte si termín dokud je místo, kapacita omezena.

Máme tady fanoušky demolice? Velký vládce Enderman III. z Endu si dal za cíl vyrobit umělou inteligenci schopnou zničit všechny dimenze. Dostaňte se do jeho supertajné laboratoře a překažte mu jeho plány. Musíte být opatrný - určitě si připravil několik pastí.

  • 1 lekce (workshop)

  • 2 x 45 min (každá lekce)

  • Maximální počet studentů (10)


zdarma 0,00 Kč


Máte nějaké dotazy ?

Úvod

Inovativní workshop, který propojuje programování se světem Minecraftu. Společně s dětmi posuneme programování na vyšší úroveň vytvářením programů na speciální platformě MakeCode, která umožňuje upravovat svět Minecraftu. Programy vytváříme pomocí vhodných blokových příkazů v různých konfiguracích a uspořádáních. Vypracovaný projekt se pak testuje přímo v herním prostředí. Programování v Minecraftu dětem ukazuje, že hry lze nejen hrát, ale také využívat kreativním způsobem.

Plán kurzu

Cílem této ukázkové lekce je představit dětem Minecraft jako výukové prostředí pro výuku programování. Je to ideální příležitost pro každého fanouška Minecraftu, aby se dozvěděl více o hře samotné a o tom, jak ji lze programovat. Během lekce budou děti pod vedením lektora také rozvíjet užitečné dovednosti a zároveň představíme trochu jiný pohled na vzdělávání.