fbpx

Chcete se dozvědět víc? Zavolejte nám: +420 792 323 220

Zahájení kurzu od března 2024. Kapacita kurzu omezena. Doporučujeme pro absolventy kurzu Základy vývoje her I, nebo pro zájemce se znalostí základů Scratche.

Pojďte programovat svět her ve 3D. Díky herní platformě Kodu se děti naučí vytvářet a programovat trojrozměrné projekty a v druhé části budou používat Scratch k vytváření pokročilých her, jako je například Pokémon Go.

  • 14 lekcí (jednou týdně)

  • 2 x 45 min (každá lekce)

  • Maximální počet studentů (10)


čtyři splátky po 1 575,00 Kč

nebo

jedna platba za kurz 5 990,00 Kč


Máte nějaké dotazy ?

Úvod

Kurz vaše děti provede základy programování v jazyce Kodu a pokročilými projekty ve Scratchi. Jedná se o výukové jazyky, který byly vytvořeny jako nástroj praktické výuky pro děti. Scratch umožňuje snadnou tvorbu interaktivních příběhů, animací nebo her. Programování probíhá vizuální formou - prvky jazyka mají podobu skládaček, které vhodným způsobem uspořádané vytvoří funkční program nebo hru. Část výuky je určena pro programování trojrozměrných projektů na platformě KODU. Naše online kurzy NEJSOU webinářem ani kurzem na Youtube! Během online lekcí děti vidí obrazovku lektora a můžou klást otázky v reálném čase, sdílet svoji práci a diskutovat nad projektem. Po 28 hodinách zábavného programování, děti obdrží certifikát. Poté doporučujeme pokračování v kurzu Programy a počítačové hry I.

Plán kurzu

Vítejte v další fázi našeho dobrodružství. Čekají nás výzvy, cestování v čase, nové hry a pokročilé programování. Připravte se na první výzvu. Jedeme na závody. 3 .... 2 .... 1 ..... Začněte!!!
Ničivé drony Dr. Dooma útočí. Slyšíte ten hluk? Musíme se dostat do továrny, která je vyrábí a zničit ji. Buďte opatrní Údolí zkázy je velmi úzké a drony stále útočí.
Za tisíc sudů rumu! Kapitán Jack opět útočí! Co máme dělat? Co budeme dělat? Postavíme se mu čelem! Jste připraveni na útok? Jdeme dovnitř. Ahhhhhhhhhh!
Ve světě Kodu Game Lab se objevil neznámý objekt. Musíme odhalit jeho tajemství. Snažte se v tomto bludišti cest neztratit. Objekt bude pomalu putovat. Buďte opatrní, v bludišti se mohou objevit různé pasti.
Už to skoro máme! Pssst ..... slyšíš? Pravděpodobně se jedná o slavnou příšeru z labyrintu. Musíme se tam vplížit co nejtišeji, jinak skončíme jako její večeře.
Určitě znáte bojový systém, ve kterém každý bojuje s každým. Musíte eliminovat všechny protivníky. Musíte si ale vybrat, zda budete střílet rakety, nebo míče?
Musíte skákat, běhat a dokonce kontrolovat svou přesnost. Je čas na překážkovou dráhu. Dávejte si pozor na laviny, nepřátelské postavy a další nepříjemnosti. Každá překonaná překážka je dalším krokem na cestě k vítězství.
Mozart? Bach? Beethoven? A možná jen Obr? Otestujte se jako hudebník a skladatel. Je pro vás klasická hudba příliš vážná? Nyní si zde můžete vytvořit vlastní kompozici.
Ve kterém roce byl vytvořen Minecraft? Jak se jmenuje startér ohně z oblasti Kanto ve hře Pokémon? Jaký typ zbraně je ve Fortnite nejvzácnější? Odpovězte na tyto a další otázky v našem skvělém herním kvízu.
Staňte se DJem a hudebníkem zároveň. Vytvářejte hudbu pomocí předmětů denní potřeby. To, co se obvykle zdá nemožné, je u společnosti Giants možné. Jdeme na to.
Chyťte je všechny! Přímo v prostředí Scratch můžete chytit Pikachu a startovního Pokémona první generace, Kantu. Zkontrolujte si přesnost a sílu hodu, ale buďte opatrní. Ne každý pokémon chce zůstat v pokéballu navždy. Pika Pika Pikachuuuuu.
Opět se musíme potýkat se silou Pokémonů. Pamatujte, že pokud hodíte pokéball přesně, máte větší šanci pokémona chytit. Který je váš oblíbený? Pikachu? Charmander? Squirtle? Nebo Bulbasaur? Pokuste se chytit alespoň jednoho z nich.
Dokázali jsme to. Další dobrodružství je u konce. Doufáme, že se vám to líbilo. Ale počkejte... Ještě není konec. Čekají na vás další dobrodružství s programováním. Přidejte se k nám a poznejte nové světy. Za týden pro vás chystáme speciální překvapení, nový svět, který společně vytvoříme. Znáte Minecraft? Pokud ano, bude to hračka!
Wow! Společně s Obrem se nám podařilo otevřít portál do světa Minecraftu. Vstupte s námi a naučte se, jak naprogramovat Steva, aby se stal Pánem světa...