fbpx

Chcete se dozvědět víc? Zavolejte nám: +420 792 323 220

Zahájení nového kurzu od září 2024. Zapište se do seznamu zájemců. Kapacita kurzu omezena. Doporučujeme pro absolventy kurzu Základy vývoje her I, nebo pro zájemce se znalostí základů Scratche.

Pojďte programovat svět her ve 3D. Díky herní platformě Kodu se děti naučí vytvářet a programovat trojrozměrné projekty a v druhé části budou používat Scratch k vytváření pokročilých her, jako je například Pokémon Go.

  • 14 lekcí (jednou týdně)

  • 2 x 45 min (každá lekce)

  • Maximální počet studentů (10)


čtyři platby po 1 715,00 Kč

nebo

jedna platba za kurz 6 490,00 Kč


Máte nějaké dotazy ?

Úvod

Kurz zahrnuje základy programování v jazyce Kodu a pokročilé projekty ve Scratchi. Jedná se o výukové jazyky, který byly vytvořeny jako nástroj praktické výuky pro děti. Scratch umožňuje snadnou tvorbu interaktivních příběhů, animací nebo her. Programování probíhá vizuální formou - prvky jazyka mají podobu skládaček, které vhodným způsobem uspořádané vytvoří funkční program nebo hru. Část lekcí je určena pro programování trojrozměrných projektů na platformě KODU. Po 28 hodinách zábavného programování děti obdrží certifikát. Poté doporučujeme pokračovat v kurzu Programy a počítačové hry I.

Plán kurzu

Vítejte v další části dobrodružství. Čekají nás nové výzvy, cestování časem, poznáme nové hry a pokročilé programování. Připraveni na první výzvu - jdeme závodit. 3 .... 2 .... 1 ..... Začínáme !!!
Ničivé drony Dr. Dooma útočí. Slyšíte ty zvuky? Musíme se dostat do továrny, která je vyrábí, a zneškodnit je. Buďte opatrní - v Údolí zkázy jsou některé chodby velmi úzké a drony tam neustále poletují.
Kvůli tisíci sudům rumu! Kapitán Jack znovu útočí! - Co uděláme? Co uděláme? - Postavíme se mu! Jsou všichni připraveni ke střelbě? Je čas začít s naloděním. Arghhhhhhh!
Ve světě Kodu Game Lab se objevila zvláštní stavba. Musíme se pokusit prozkoumat její tajemství. Snažte se neztratit ve spleti cest. Putujte pomalu - v bludišti se mohou objevit různé pasti.
Už to skoro máme. Shhh ... Slyšíte? Tohle je pravděpodobně slavný labyrint příšer. Musíme se plížit co nejtišeji, jinak skončíme jako něčí večeře...
Jistě znáte bojový mód, kde každý bojuje s každým. Určitě se vám podaří eliminovat všechny protivníky. Musíte si vybrat - budete střílet rakety nebo koule.
Nejprve skočte, pak uběhněte 100 metrů a pak si zkontrolujte svou přesnost. Je čas na překážkovou dráhu. Dávejte si pozor na laviny, nepřátelské postavy a další nástrahy. Každá překonaná překážka je dalším krokem na cestě k vítězství!
Mozart? Bach? Beethoven? Možná jen nějaký Obr? Vyzkoušej si, jaké to je být hudebníkem a skladatelem. Je pro vás klasická hudba příliš vážná? Můžete si vytvořit vlastní skladbu.
Ve kterém roce byl vytvořen Minecraft? Jak se jmenuje ohnivý zakladatel z oblasti Kanto ve hře Pokémon? Jaký typ zbraně je ve hře Fortnite nejvzácnější? Odpovězte na tyto a další otázky dnes v našem skvělém herním pořadu.
Proměňte se v DJ a muzikanta zároveň. Vytvářejte hudbu pomocí předmětů denní potřeby. To, co se obvykle zdá nemožné, můžeme společně s Obrem uskutečnit. Do práce!
Chyťte je všechny! Pikachu a hlavní postavy z první generace Pokémonů - Kanto lze nyní chytat v aplikaci Scratch. Prověřte svou přesnost a sílu hodu, ale buďte opatrní. Ne každý Pokémon chce zůstat v pokéballu navždy. Pika Pika Pikachuuuuu.
Opět se musíme vypořádat se silou Pokémonů. Připomínáme, že přesně hozený pokéball znamená větší šanci na chycení pokémona. Který z nich je váš oblíbený? Pikachu? Charmander? Squirtle? Nebo snad Bulbasaur? Zkus jednoho z nich chytit.
Dokázali jsme to. Další dobrodružství je za námi. Doufám, že se vám líbilo. Ale počkejte... Ještě není konec. Dobrodružství s programováním na vás stále čekají. Přidejte se k nám ještě dnes a vyzkoušejte si nová místa. Za týden pro vás máme speciální překvapení - nový svět, který vám pomůžeme vytvořit. Znáte Minecraft? Pokud ano, určitě vám to půjde.
Wow! Ve spolupráci s Obrem se nám podařilo otevřít portál do Minecraftu. Vstupte s námi a dozvíte se, jak naprogramovat Steva, aby se stal Pánem světa...